VAKTİ OLMAYANLARIN DOLABI NEDİR?

"Satılacak kıyafetim çok, zamanım çok" diyorsanız satmak istediğiniz kıyafet ve aksesuarlarınızı gönderin, satışını ORTAK DOLAP ekibi takip etsin!

 • Ortak Dolap

  Kullanmadığınız Ürünlerinizi
  Kolilere Koyun

  Satmak istediğiniz ürünlerinizi bir kargoya uygun bir poşete veya kutuya doldurun. (Ürünlerin Ortak Dolap‘ın kabul ettiği markalara ve tanıma uyduğundan emin olun)

 • Ortak Dolap

  Vakti Olmayanlar
  Formunu Doldurun

  Ortak Dolap formunu dikkatlice doldurarak, elden çıkarmak istediğiniz ürünlerinizin listesini, orijinal ve satmak istediğiniz fiyatını belirleyin.

 • Ortak Dolap

  Kargo İle
  Bize Gönderin

  Kargonuzu Ortak Dolap, Küçükbakkalköy Mah. Hamımeli Sok. No:8 İnlife Konutları A1 Blok Daire:54 Ataşehir / İstanbul adresine gönderin.

Vazgeçtiğiniz eşyalarınızı hatırlıyor musunuz? Unuttuğunuz, sıkıldığınız artık size uymayan belki de modaya uymak için dolabınızın bir köşesine bıraktıklarınızı…Bunları satmak veya bağışlamak istiyorsunuz ancak ilgilenecek vaktiniz mi yok? Tek yapmanız gereken satmak ya da bağışlamak istediğiniz kıyafet ve aksesuarlarınızı gözden geçirmek ve Ortak Dolap’a göndermek. Bırakın gerisini biz halledelim.

1. Eşyalarınızı gözden geçirin!
Satmak veya bağışlamak istediğiniz ürünlerinizin VOD kriterlerine uygunluğunu kontrol ettikten sonra kargoya verilmek veya adresimize teslim etmek üzere uygun bir şekilde paketleyin. Karşı ödemeli kargo kabul edilmemektedir.

2. VOD formunu doldurun
VOD formunu doldurarak, ürünlerinizin listesini yaparken satış için orijinal ve satmak istediğiniz fiyatını belirleyin, bağış içinse hangi STK’ya bağış yapılmasını istediğinizi belirtin. Vakti Olmayanlar Dolabı Formunu indirmek için tıklayın

3. Kargoya verin veya bizi arayın! Diyalog Tekstil San.Tic.Ltd.Şti. Küçükbakkalköy Mah. Hamımeli Sok. No:8 İnlife Konutları A1 Blok Daire:54 Ataşehir / İstanbul, İstanbul  - Tel 0212 274 99 60 – 532 414 84 11

Ürünleriniz bize ulaştığında...
Her birisi ayrı ayrı fotoğraflanarak, ürün açıklamalarıyla satış için belirttiğiniz veya bağış için bizim belirlediğimiz fiyatlar üzerinden VOD’da satışa sunulur. Ürünün sahibi olarak kimliğiniz tamamen saklı tutulur. Tüm satış ve satış sonrası işlemleri, kargolama ve alıcı ile yapılan görüşmeler Ortak Dolap tarafından yönetilir. Siz ise satışlarınız sonrası kazancınızın veya bağışınızla yapmış olduğunuz sosyal sorumluluk projelerine desteğinizin keyfini sürersiniz.

VAKTİ OLMAYANLAR DOLABI SIKÇA SORULAN SORULAR

Hangi ürünlerim Ortak Dolap üzerinden satışa uygundur?
VOD, yalnızca lüks markaların ve Designer ürünlerinin satılabileceği veya bağışlanabileceği bir hizmettir.

Satışa uygun markaları görmek için tıklayın: Markalar
Yalnızca tekstil ürünleri, ayakkabı , çanta ve aksesuarları için uygundur. Tüm ürünler çok temiz, hasarsız ve yeniye yakın durumda olmalıdır. VOD tanımına uymayan ürünleriniz için sizinle irtibata geçilerek gerekçeleriyle beraber ürünler karşı ödemeli kargoyla geri yollanır.

Satacağım/bağışlayacağım ürünlerimi kargoya verdim, şimdi ne olacak?
Kargonuz teslim alındıktan sonra en geç 3 gün içerisinde tarafınıza teyit epostanız

Ürünlerim kaç gün içerisinde satışa sunulur?
Kargonuz teslim alınıp teyit epostanızı takiben en geç 7 gün içerisinde ürünleriniz satışa hazırlanır ve Vakti Olmayanlar Dolabı’nda yayına açılır.

Ürünlerim ne kadar süre ile yayınlanabilir?
Ürünlerinizin yayında kalmaları için belirli bir süre kısıtlaması yoktur, ancak bir kaç ay yayında kaldıktan sonra bir satış gerçekleşmezse, sizinle bağlantıya geçerek olası bir fiyat indirimi seçeneğinizi hatırlatabiliriz.

İade süreciyle kim ilgilenir?
Ürünleriniz satılıp, daha sonra Ortak Dolap iade politikası dahilinde iade edilmek istendiğinde, gerekli her türlü takip tarafımızdan yapılır.

Ürünüm satıldı, nasıl haberim olur?
Satış süreci tamamlanan her ürününüz için tarafınıza bilgilendirme epostası yollanır. Bununla beraber kazancınız banka hesabınıza veya tercih ettiğiniz sosyal sorumluluk projesine aktarılır.

Vakti Olmayanlar Dolabı hizmetinin ücreti nedir?
Vakti Olmayanlar Dolabı hizmeti sadece satışınız gerçekleştiğinde ücretlendirilir. Satış fiyatı üzerinden hizmet komisyonu %30’tur. Tarafınıza kesilen komisyon bedeli faturalandırılır.

Sorularınız için: destek@ortakdolap.com

Ortak Dolap