GİZLİLİK İLKELERİ

1. Gizlilik Politikası, Kullanıcı Sözleşmesi ile birlikte değerlendirilmelidir ve Kullanıcı Sözleşmesinin ayrılmaz bir parçası olarak kabul edilmelidir.

2. Gizlilik Politikası , ortakdolap.com (web sitesi olarak adlandırılır)’un gizlilik politikası olup ortakdolap.com , Diyalog Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.’nin kuruluşudur.

3. Kullanıcı, alım, satım, inceleme veya herhangi bir neden ve kanalla web sitesine giren, üye olan veya olmayan, her gerçek ve tüzel kişi(ler) Gizlilik Politikasını okumuş, anlamış ve kabul etmiş olarak değerlendirilecektir. Bu Gizlilik Politikasına uymayı kabul etmeyen kullanıcı web sitesini terk etmek zorundadır.

4. Ortakdolap.com, kullanıcıların açık alanlar dışında kullandığı her türlü bilgi ve enformasyonu , kullanıcının izni olmadan ve hukuki zorunluluk olmadığı takdirde ve gizlilik politikasında belirtilen koşullar dışında , üçüncü kişi ve şahıslarla hiçbir nedenle paylaşmayacağını kabul ve taahhüt eder.

Sadece ortakdolap.com web sitesinin haklarını korumak ve savunmak amacı ile ve sadece gerekli olan bilgileri ilgili kuruluşlarla iyi niyet prensipleri doğrultusunda paylaşabilir.

5. Ortakdolap.com web sitesi üzerinde yer alan bilgileri değiştirme, ekleme yapma, düzeltme ve çıkarma hakkına hiçbir ihtar ve /veya ihbara gerek olmadan sahiptir.

6. Ortakdolap.com web sitesi üzerinde yer alan bilgi, belge, resim, fotoğraf, doküman ve malzemeler , ortakdolap.com’un mülkiyetinde olup yazılı izni olmadan çoğaltılamaz, yayınlanamaz ,değiştirilemez ve kopyalanamaz.

7. Ortakdolap.com , zaman zaman başka internet sitelerine bağlantı vermektedir. Bu siteler için önceden titiz bir inceleme yapılsa da , yine de bu internet sitelerinin içerikleri ve güvenilirlikleri konusunda bir sorumluluğu yoktur.

8. Kullanıcı ile ilgili işlemler , sadece kullanıcı tarafından gerçekleştirilebilmektedir. Başkalarının veya başka kullanıcıların, kullanıcı bilgilerine ulaşma ve değişiklik yapma izni verilmemektedir. Bununla beraber Kullanıcı, ortakdolap.com web sitesine giriş yaparken kullandığı ad ve şifre bilgilerini başkaları ile paylaşması veya buna izin verecek davranışlarda bulunması halinde ortaya çıkabilecek zarar ve ziyanlardan ortakdolap.com’un sorumlu olamayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

9. Ortakdolap.com gerekli gördüğü hallerde , web sitesinde ortaya çıkmış veya çıkabilecek problemlerin belirlenmesi ve çözümü için , Kullanıcının IP trafik bilgisini belirleyebilir ve kullanabilir. Bu bilgiler , Kullanıcıların genel değerlendirmesi ve istatistiki bilgi toplamak amacı ile de kullanılabilir.

10. Hukuken, idari ve adli yetkililerin yapacağı soruşturmalar kapsamında Kullanıcının bütün kişisel ve IP trafik bilgilerini saklamak ve yetkililere sunmakla yükümlüdür. Ortakdolap.com bu bilgileri paylaşmaktan dolayı ortaya çıkabilecek maddi /manevi hiçbir zararı karşılamaktan sorumlu değildir.

11. Ortakdolap.com idari ve adli yetkililerin istediği bilgi ve belgelere ulaşmak için Kullanıcının kişisel bilgilerinde ve internet sitesi kayıtlarında detaylı inceleme yapabilir.

12. Kullanıcının kişisel bilgileri gerekli hallerde Kullanıcı ile temas kurmak için de kullanılabilir. Kullanıcının internet sitesi üzerinde çeşitli nedenlerle verdiği bilgiler ,Kullanıcının kimliğini açığa çıkarmadan istatistik oluşturma, Pazar analizi, reklam kampanyaları gibi nedenlerle kullanılabilir.

13. Ayrıca internet sitemiz kanalı ile yaptığımız anketleri dolduran Kullanıcıların verdiği bilgiler, ortakdolap.com veya beraber çalıştığı kuruluşlar tarafından kullanılabilir.Ortakdolap.com gizlilik kuralları doğrultusunda Kullanıcının geçmiş dönem istatistiklerini kullanıcılara daha iyi hizmet verme amacı ile inceleyebilir.

14. Ortakdolap.com, Kullanıcı ile ilgili bilgilerin gizli kalması ve üçüncü kişilerin eline geçmemesi için gerekli tedbirleri almak için çalışmaktadır. Bütün bunlara rağmen gerek ortakdolap.com ve gerekse internet ortamına yapılan saldırılar karşısında ortaya çıkabilecek problemler den ortakdolap.com sorumlu değildir.

15. Ortakdolap.com sitede bulunan içeriği araştırmak, kontrol etmek ve hukuk dışı bir faaliyet olup olmadığını belirlemekle sorumlu değildir.5651 internet ile ilgili sayılı kanunun 5/1 maddesi uyarınca. Kullanıcı, Site üzerinde, kullandığı kendi kişisel bilgilerinin kullanımıyla veya ele geçirilmesi ile ilgili olarak olabilecek suç eylemleri de dahil, hiçbir eylemden Ortakdolap.com ’un sorumlu olmadığını/olmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

16. Herhangi bir şekilde gerek Gizlilik Politikası ve/veya gerekse Kullanıcı Sözleşmesine aykırı davrandığı belirlenen bir Kullanıcının Kişisel bilgileri ortakdolap.com tarafından incelenebilir ve Kullanıcı olması engellenebilir.

17. Ortakdolap.com üyesi olduktan sonra , Kullanıcılara gerek e- posta,SMS veya internet ortamında başka kanallarla belirli aralıklarla bilgilendirme yapılmaktadır. İstenmediği takdirde ortakdolap.com’a bildirimde bulunmak sureti ile buna bir son verilebilmektedir.

18. Ortakdolap.com, web sitesini güvenilirliği için elindeki imkanlar ile tedbirleri almaktadır. Bununla beraber Kullanıcıların da gerekli tedbirleri alması gerekmektedir. Kullanıcı, bu siteye girmekle , kendi yazılım ve iletişim sisteminden kaynaklanabilecek tüm sorunların kendi sorumluluğunda olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.

19. Kullanıcı , kişisel bilgi ve enformasyonun işbu Gizlilik Politikasında açıklanan kurallar dahilinde kullanılması ve üçüncü kişilerle paylaşılmasını onayladığını kabul, beyan ve taahhüt eder.

20. Ortakdolap.com , işbu Gizlilik Politikasının her başlıkta belirtilen maddelerini , hiçbir ön uyarı veya ihtara gerek olmadan tek taraflı olarak değiştirebilir. Yeni hükümler internet sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer. Kullanıcı değişiklikleri uygun bulmazsa, ortakdolap.com’un kullanımına son vermelidir.

21. Üye, ödeme yöntemine, üyeliğine ve siparişine ilişkin bilgilerin, ödemenin gerçekleştirilebilmesi ve ödeme usulsüzlüklerinin önlenmesi amacıyla iyzico Ödeme Hizmetleri A.Ş.’ye aktarılmasına ve iyzico tarafından https://www.iyzico.com/gizlilik-politikasi/ adresinde belirtilen şekilde işlenmesine rıza göstermektedir.

Ortakdolap.com’ aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz;
Adres:Küçükbakkalköy Mah. Hamımeli Sok. No:8 İnlife Konutları A1 Blok Daire:54 Ataşehir / İstanbul
info@ortakdolap.com