Ortak Dolap

BİZ KİMİZ?

"Herkes için ikinci el" diyerek 2013 yılında kurulan Ortak Dolap büyüyerek ve yenilenerek yoluna devam ediyor. İkinci el ürünlerin alınıp satıldığı güvenilir bir mecra olarak kendini kanıtlayan Ortakdolap.com, doğayı ve çevreyi korumak ilkesinden yola çıkıp, az ve temiz kullanılmış ikinci el ürünlerin ekonomiye tekrar kazandırılması yolunda kurulan e- ticaret sitelerinin ilklerinden biridir.

"Herkes için ikinci el her şey" diyerek dolaplarını kullanıma açan Ortakdolap.com, az ve temiz kullanılmış her türlü giysi, çanta, ayakkabı, aksesuar, ev eşyası, kitap, bebek bakım ekipman ve eşyaları vb. gibi birçok ikinci el ürünün kolaylıkla el değiştirebileceği ve daha da ötesi ev bütçenize katkı sağlarken zevk alarak takip edebileceğiniz ve her gün yeni bir fırsat yakalamaktan vazgeçemeyeceğiniz bir site olmak için tekrar yapılanmış, siz takipçileri için yeni fikirler ile karşınıza çıkmıştır.

Değerini yitirmeyen ikinci el orijinal lüks ürünlere de ulaşma fırsatı veren sitemiz, birinci el ürünlere de ev sahipliği yaparak kullanıcılara çeşitli alternatifleri bir arada sunmanın yanı sıra vakti dar olan müşterilerimiz için özel bir dolap çalışması yaparak onlar adına satış işlemlerini gerçekleştirmektedir. Ortakdolap.com, bugüne kadar ikinci el ürünler aracılığıyla kullanıcıları adına diktiği fidanlarla, çeşitli sivil toplum kuruluşlarıyla yaptığı projelerle çocukların eğitimine, sokak hayvanlarına yaptığı destek ve yardımlarla sosyal sorumluluk konusunda pek çok çalışmada bulunurken, kullanıcılarına da ikinci el ürünlerini değerlendirerek sosyal sorumluluk projelerine katkıda bulunmalarına vesile olmaktadır. Yenilenmiş yüzü ve altyapısıyla Ortakdolap.com, e-ticaret aracılığıyla ekonomiye değer katmaya ve kullanıcılarına sosyal sorumluluk konusunda fırsatlar yaratmaya devam ediyor.